Hakkımızda

ÇOCUK DOSTU

İŞİTME MERKEZİ

NEDEN CMR İŞİTME?

Amacımız çocuklara en iyi hizmeti sunabilecek, gerekli donanımlara sahip bir işitme merkezi kurmaktı. Bunun için dünyanın en önde gelen işitme cihazı markalarının bayiliğini edindik.Sadece marka edinmenin işitme cihazı adaptasyonun da yeterli bir kriter olamadığının bilinciyle tüm adaptasyon odalarımızı çocuklara en iyi hizmeti sunacak şekilde dizayn ettik. Çocuk İşitme Cihazı uygulamasını etkin ve doğru biçimde yapabilmek için sessiz kabinimizi çocuk işitme eşiklerini belirleyebilecek şekilde donanımlı hale getirdik.

MERKEZİMİZ

Her Şey Çocuklara Özel

Çocuklarımıza en iyi hizmeti verebileceğimiz, onlara özel bir merkez kurduk.

Dünya’nın en önde gelen işitme cihazı markalarının bayiliği’ni yapıyoruz. Özellikle pediatrik işitme cihazı uygulamasını etkin ve doğru biçimde yapabilmek için sessiz kabinimizi pediatrik işitme eşiklerini belirleyebilecek şekilde donanımlı hale getirdik.

  • Çocuklar için özel olarak dizayn edilen merkez.
  • Dünya’nın en önde gelen işitme cihazı markaları
  • Teknolojik Donanım
  • Ev’de uygulama imkanı
  • Teknik Servis

EKİBİMİZ

null
Murat Çeber
Kurucu-Uzman Odyolog

SİZİ DUYUYORUZ..

İşitme Kaybı, dünya’da tespiti ve tedavisi en kolay olan hastalıklardan biridir. Her yıl onlarca çocuk, İşitme Cihazı kullanarak hayatlarında yepyeni bir sayfa açıyor. Gelişen teknoloji sayesinde İşitme Cihazlarının boyutları küçülüyor. Kimse çocuğunuzun İşitme Cihazı kullandığını anlamayacak. Çocuğunuzun hayatındaki değişimin ve gelişimin, enerjisinin ve mutluluğunun farkına varacaksınız.

Merkezimizde, Uzman Odyolog Murat Çeber önderliğinde işitme problemi olan yetişkin ve çocukların işitme kayıplarının belirlenmesi, işitme azlığı olan bireylerin çevredeki sesleri en iyi biçimde duyma ve anlamasını sağlayarak işitme cihazı rehabilitasyonu yapılmaktadır.

Çocuklarınıza bir şans verin, onları yeniden hayata kazandırın..

null
Melek Kaya
Odyolog
null
Emine Gümüşmadenoğlu
Odyometrist
null
Nilüfer Narcı
Halkla İlişkiler
null
Saliha Özen
Halkla İlişkiler

CMR İŞİTME MERKEZİ İLETİŞİM HATTI

Tüm sorularınız ve Randevu talepleriniz için bizi aramanız yeterli.
SORUNUZ MU VAR?

Aklınıza gelen tüm sorular için lütfen bizi arayınız. Uzmanlarımız tüm sorularınıza cevap verecekler. AKlınıza takılan hiç bir şey kalmasın..

RANDEVU ALIN

Randevu almak için hemen bizi arayınız. Operatör arkadaşlarımız ile en uygun zamanı kararlaştırın.

ARADIĞINIZI YAZIP ENTER TUŞUNA BASINIZ